מציג 1–20 מתוך 97 תוצאות

ארון הזזה דגם רום דלתות זכוכית שקופה כהה 140

כולל בסיס נגד רטיבות החל מ- המחיר המקורי היה: ₪ 4,490.המחיר הנוכחי הוא: ₪ 2,990.

ארון הזזה דגם רום דלתות זכוכית שקופה כהה 160

כולל בסיס נגד רטיבות החל מ- המחיר המקורי היה: ₪ 4,650.המחיר הנוכחי הוא: ₪ 3,990.

ארון הזזה דגם אור דלת מלמין ודלת חצי מראה 140

כולל בסיס נגד רטיבות החל מ- המחיר המקורי היה: ₪ 2,490.המחיר הנוכחי הוא: ₪ 1,970.

ארון הזזה דגם אור דלת מלמין ודלת חצי מראה 160

כולל בסיס נגד רטיבות החל מ- המחיר המקורי היה: ₪ 2,590.המחיר הנוכחי הוא: ₪ 2,090.

ארון הזזה דגם אור דלת מלמין ודלת מראה 160

כולל בסיס נגד רטיבות החל מ- המחיר המקורי היה: ₪ 2,890.המחיר הנוכחי הוא: ₪ 2,190.

ארונות עוזרים לנו להכניס סדר בסביבה, בכל יום ובכל שעה. אם אתם אנשים שאוהבים ת'כלס, רוצים ריהוט פרקטי, טוב ונוח, הפתרון האידיאלי יהיה לבחור ארונות הזזה 2 דלתות. מבחינת שטח, אפשר למקם אותו בכל מקום, גם בחדרים קטנים יחסית. הוא יכול להתאים מצד אחד לחדר שינה ומצד שני לחדר ילדים. קיים בשלל עיצובים, מן הפשוט והבסיסי ועד למפואר והעיצובי. והגוונים – עולם שלם של יופי, שקט, נועז, דרמטי או רועש.
למי מתאים ארון הזזה 2 דלתות
אם אתם שוכרים דירה קטנה, ארון בעל 2 דלתות הזזה מהווה בחירה נבונה. אך גם אם יש לכם, בבית שלכם, חדרים לא גדולים או אולי ארוכים וצרים, ארונות הזזה יהיו בחירה מצוינת. דלתות ההזזה מאפשרות למקם את הארון בנוחות, בכל מקום. לא צריך להתחשב ברדיוס הציר של פתיחת הדלת משום שהיא נעה על מסילה חלקה. הארונות הללו גם מאוד שקטים ולא מרעישים. את הדלת אי אפשר לטרוק ויש עוד בונוס נוסף. לא קיימים צירים שנשחקים. לא צריך לחשוש מפרזול או ידיות שהופכים עם הזמן לדהויים או לא אופנתיים. העיצוב הנקי נשמר ונשמר.
צרו את אורכו של הארון לבחירתכם
ארונות הזזה עם 2 דלתות יכולים להיות צרים מאוד או רחבים למדי. העיצובים הקטנים יותר מיוצרים ברוחב של כ-1.2 מטרים אך ניתן להזמין גם ארוכים יותר. חשוב למדוד את גודל החדר לפני שמזמינים את הארון וכך, לעולם לא תהינה הפתעות. אם מעדיפים, ניתן לייצר את הארון גם בגרסה יחסית רחבה ועדיין, על בסיס 2 דלתות ולא יותר.
כך תתכננו איכות חיים בארון
אפילו בארונות ההזזה הקטנים יחסית, תוכלו לתכנן אותם היטב אם תביאו בחשבון כמה דברים. ראשית, המידות שאותן כבר הזכרנו. שנית, האפשרות להוסיף תכנון פנימי מבוסס צורך: בחרו מדפים לפי רצונכם, פתרונות תליה הנכונים לכם, מגירות שבהן תמקמו כל מה שטוב ונוח. מומלץ לערוך רשימה של כל הפריטים שאתם נוהגים לשים בארון, כך שתוכלו לתכנן, להזמין ולקבל את הנוח והמתאים ביותר.