מציג 1–20 מתוך 88 תוצאות

ארון הזזה דגם אור דלת מלמין ודלת חצי מראה 140

כולל בסיס נגד רטיבות החל מ- המחיר המקורי היה: ₪ 2,490.המחיר הנוכחי הוא: ₪ 1,970.

ארון הזזה דגם אור דלת מלמין ודלת חצי מראה 160

כולל בסיס נגד רטיבות החל מ- המחיר המקורי היה: ₪ 2,590.המחיר הנוכחי הוא: ₪ 2,090.

ארון הזזה דגם אור דלת מלמין ודלת מראה 160

כולל בסיס נגד רטיבות החל מ- המחיר המקורי היה: ₪ 2,890.המחיר הנוכחי הוא: ₪ 2,190.

ארונות הזזה עם מראה לחדרי שינה, הופכים פופולריים יותר ויותר בשל החיסכון במקום שהם דורשים, הפונקציונליות שמיקום המראה והעיצוב מסוגנן והמודרני שלהם. עם ארון הזזה, הדלתות מחליקות לאורך מסילה ותופסות הרבה פחות מקום מאשר ארון בגדים מסורתי עם דלתות שיושבות על צירים, מה שהופך ארונות הזזה לאידיאליות עבור חדרי שינה קטנים יותר. תוספת של מראות לארונות אלה, מוסיפה מראה של זוהר ויוקרה, כמו גם דרך נהדרת להגביר את האור הטבעי בחדר בהשתקפות מהחלון.

ארון הזזה עם מראה יכול לספק שפע של אפשרויות אחסון. המראה בדלת של הארון משמשת כפריט נוח להתבוננות בזמן הלבוש. בגלל שהמראות מאוד גדולות בארון הזזה, זה פונקציונלי במיוחד וחסכוני במקום ייעודי למראה. יש צורך להציב מראה גדולה על אחד מהקירות בחדר, ובחדרים קטנים, זה בדרך כלל לא אפשרי או מאוד מגביל מבחינה פונקציונלית.

ארונות בגדים אלו יכולים לשמש גם ליצירת תחושת מרחב, שכן הם משקפים את האור המגיע מהתאורה או מהאור הטבעי שכננס מהחלון וגורמים לחדר להיראות גדול ומואר יותר.

אמירה וסגנון בעיצוב ארונות הזזה

העיצוב העכשווי של ארון הזזה עם מראה, יכול גם להוסיף אלמנט של סגנון ואמירה עיצובית לחדר השינה. ארונות הזזה עם מראה קיימים במגוון גימורים וצבעים, כך שתוכלו למצוא את הארון שיתאים לכל עיצוב חדר.

בסך הכל, ארונות הזזה עם מראה, הם פתרון אחסון אידיאלי, דרך מצוינת למקסם את מקום האחסון שבחדר וליצור מראה מסוגנן בחדר השינה שלכם. ארונות הזזה מגיעים כיום במגוון סגנונות, חומרים וגימורים שונים, כך שתוכלו למצוא את הארון המושלם שיתאים וישתלב עם עיצוב החדר שלכם. עם עיצוב אלגנטי ומודרני, מדפים מתכווננים, מסילות תלייה, תוכלו ליצור ארון בגדים שהוא גם פרקטי וגם אסתטי.

המראות על גבי הארון יכולות ליצור תחושת מרחב, להאיר יותר את החדר בצורה טבעית ולספק לכם מקום נהדר לבדוק ולבחון את הלבוש שלכם לפני שאתם יוצאים מהבית.