ברוכים הבאים לאתר “איזידור” – למה לקנות אצלנו?

ובכן ארון הוא מוצר אשר רוכשים פעם אחת ורוצים שהוא ישרת אותנו נאמנה למשך שנים רבות, לכל ארון הזזה יש את המטרה שלו והמבנה שלו אך הרעיון של כולם הוא אחד – לאחסן את הדברים שלנו. אין כמעט בית ללא ארון בין אם כמוצר פרקטי אשר מאחסן את דברי העבודה שלו ועד לארון אשר משמש כמוצר יופי אשר יכול לאחסן בתוכו אף את הטלוויזיה של חדר השינה ובכך לחסוך מקום.
בדיוק בשביל זה אנו מציעים לכם את כול הדברים אשר אתם צריכים במקום אחד.

  • ניסיון – חברת איזידור הינה חברה בעלת ניסיון רב בתחום ארונות וארונות הזזה בפרט כאשר חברת האם שלה “טודור” אשר הוקמה בשנת 1986 על ידי אדוארד רבינוב הינה שחקן מוכר וותיק בשוק הישראלי. החברה הוקמה על ידי מר רבינוב על מנת לתת פתרונות אחסון איכותיים ובמחירים תחרותיים לאוכלוסייה ההולכת וגדלה.
  • מקצועיות – צוות החברה שלנו מורכב מבעלי מקצוע מיומנים בתחומם החל משלב היעוץ ללקוח התכנון של הארון ועד לצוות אשר מגיע לבית לקוח להרכבת המוצר הסופי.
  • מגוון – אנו בחברה מציעים אין ספור קומבינציות של ארונות אשר יתנו לכם מענה לכל אשר תרצו, הצוות המיומן שלנו יעזור לכם להתאים את הארון הבא שלכם בצורה המתאימה ביותר לכם.

כמו שארון נרכש לשימוש כל המשפחה כך גם סיפורה של איזידור, סיפור של משפחה ומכאן כל השמות אשר ישנם בחנות, אדוארד נשוי באושר לגלית אישה מלאת חן ויופי אשר יודעת לעשות סדר בדברים וכיאה לאישה במעמדה הארון אשר מייצג אותה הינו ארון איתן בעל עיצוב מהפנט מקום אחסון רב. לשניהם יש בת קטנה, אשר נקראה על שמה של אימו של אדוארד – רעות.
רעות הינה קטנה ושובבה אשר מגלה את נפלאות העולם בכל יום ויום, כמו רעות הארון אשר מייצג אותה הינו ארון בעל מראה צעיר ואנרגטי עם מראה לכל רוחבו, כאשר כמו רעות הקטנה, בכל יום תגלו מחדש את יכולות האחסון המדהימות שלו. בנוסף לה, יש להם תאומים במשפחה אשר מכניסים שמחה ואור לחייהם ואלו הם אור וגיא וכמה שהם דומים ככה הם שונים. גיא הילד הבכור מייצג את הארון האלגנטי יותר בעל המראה “הפשוט” אך לא פשוט מידי ואור אשר דומה לאחיו התאום אך הוא היותר פרוע וכייצוג זה בארון בעל מראה דינמי יותר אשר בעל מספר מגירות רב. רק על מנת להראות עד כמה העסק הינו עסק משפחתי ישנו ייצוג גם לאחיינים במשפחה, יהב, האחיין החמוד של רעות אשר זוכה לייצוג כארון קטן וקומפקטי עם יכולות אחסון מדהימות. אחרונה וחביבה בעלת המראה התמים אך מלאה שמחה הינה שני, האחיינית של אדוארד אשר מתגלמת בקולקציה כארון עם מראה לכול אורכו בעל טריקה שקטה.
אצלנו בחברת איזידור מילת המפתח היא יותר, יותר בגלל שאנו בחברה רוצים לדאוג לצרכי הלקוחות שלנו בצורה המתאימה להם. יותר בגלל שמן ההתחלה שלנו, הדאגה והפילוסופיה שהנחו אותנו הייתה לספק את חווית הקניה הכי טובה ללקוחותינו.