מציג 1–20 מתוך 221 תוצאות

הגיע הזמן להתחדש וזה המקום הנכון לזה. ארונות הזזה מצטיינים בעיצוב חסכוני במקום וסגנון מרהיב עין. במיוחד, זה נכון כאשר בוחרים ארונות הזזה מעוצבים. אפשר למקם אותם כארונות קיר או בחדרי השינה. הם משתלבים נהדר ביחידות הורים בדירה או בבית, או בחדרי ארונות מאובזרים קומפלט. גם אתם יכולים להזמין אותם בהתאמה אישית, לפי סגנון הבית והריהוט המועדפים עליכם.
כך תוכלו ליהנות מעיצובים יפים במיוחד
במקום ארון סתם, הכניסו הביתה ארונות הזזה מעוצבים, בעלי דלתות הזזה שתענוג להביט בהן. ההתמחות והניסיון שלנו מביאים אליכם את כל הטוב שבטוב. למשל ארונות הזזה עם עיצבי פסי טוקיו. מגוון מרשים של מסילות איכותיות וידיות מיוחדות. אפשרות להלבשות על הדפנות. על מנת להשיג איכות מיוחדת, עמידות בפני שחיקה, אנו מציעים לא רק הלבשות אלא גם מדפים על בסיס אלומיניום, עם ציפוי אנודייז אפור. כמו כן, חומר הגלם עמיד מאוד גם בפני נזקי הזמן (עמידות אנטי קורוזיבית טובה ביותר). כמו כן מיטב הארונות שלנו איכותיים בזכות הבידוד החשמלי למתח גבוה וכן שמירה על האיכות המיטבית, גם בטמפרטורות גבוהות.
ארונות טרנדיים במיטב הסגנונות והדגמים
כשלוקחים הביתה ארון, הקפידו על בחירה בעיצובים ברמת גימור לא פחות ממושלמת. פתרון עמיד, יפה ונוח, שיחמיא לביתכם ויהפוך את חדר השינה או חדר הארונות לכל מה שתמיד רציתם. שילובים עם זכוכית או אפוקסי, מראות ומיטב הגוונים, לחווית מגורים יפהפייה, מודרנית ותכליתית. את ההשראה לעיצובים השונים אנו מקבלים מן הארץ ומן העולם. אנו ערים לכל הטרנדים המיוחדים ולסגנונות הקלאסיים והחדישים. דלתות הזזה עם פיתוחים שונים, הבלטות, גוונים בשילובים מעודנים – אתם יכולים לבחור את הטוב שבטוב מתוך הקטלוג שלנו. אך לפני שצוללים פנימה, כדאי גם להכיר את המידות. שילוב בין המידה הנכונה לעיצוב המרהיב יעניק לכם את הטוב שבכל הארונות!
אילו מידות נוכל לספק לכם
אנו יכולים לספק פתרונות מעוצבים ויפהפיים, בשלל מידות. הדגמים הקומפקטיים מתחילים ברוחב של 1.2 מטרים והדגמים הרחבים יותר, יגיעו עד ל-4 מטרים. הגובה הסטנדרטי מגיע ל-2.4 מטרים והעומק של הארונות הוא 0.6 מטרים (60 ס"מ). נוכל לספק לכם ארונות הזזה יפים, בעיצובים מיוחדים כרצוי לכם, בול במידות שיעשו טוב לבית ולכם. ארונות הזזה מעוצבים ביופי שתואם את החלל של חדרי ביתכם – מגוון ארונות הזזה 2 דלתות ארונות הזזה 3 דלתות או ארונות הזזה 4 דלתות. מיטב העיצובים לניצול מיטבי של חלל הפנים בבית, סדר ונוחות.