בלי שהספקנו לשים לב, הקיץ כבר כאן. הימים ההולכים ומתחממים דורשים שינויים משמעותיים במלתחה שלנו וארגון מחדש של הארונות. אם גם אצלך הבלגן חוגג כבר הרבה זמן, אספנו עבורך כמה טיפים מועילים לסידור ארון בגדים שיעזרו לך להיערך טוב יותר לקראת העונה החמה.

הזדמנות להיפרד ממה שלא נחוץ

לעתים הבעיה העיקרית בסידור הארון היא שקיימים פשוט יותר מדי פריטים. זה הזמן להוציא את הבגדים שכבר מזמן לא לבשנו ולשאול את עצמנו האם אנחנו מתכוונים עוד להשתמש בהם. את בגדי החורף, נקפל ונארגן במדפים העליונים ביותר ונשאיר לנו מקום באזורים הנגישים יותר למה שמשמש אותנו ביום יום.

חלוקות פנימיות

גם אם חלוקת הארון לאזורים קבועה, זה לא אומר שאין לנו אפשרות להכניס פתרונות נוספים שיספקו לנו עוד התאמה אישית בכל ארונות הזזה. יש מגוון רחב של קופסאות אחסון דקורטיביות ונוחות לשימוש שישמרו היטב על הפריטים שלנו ויאפשרו לנו להוסיף חלוקות נוספות. קופסה ייעודית לגרביים או תחתונים על מדפים רחבים יאפשרו לנו לאחסן במגירות פריטים נוספים. הנוחות שלך והשימוש אינטואיטיבי הם אלו שיקבעו.

טיפים לסידור ארון בגדים

לא לערום על קולבים

חשוב שנדאג שיהיו לנו מספיק קולבים לכל הפריטים התלויים שלנו. בגדים שייקברו תחת בגדים אחרים על אותו קולב פשוט יישכחו ולא ייעשה בהם עוד שימוש. זה מתכון ברור ליצירת מערומים ולבלגן בלתי נסבל בעיניים. כשלכל דבר יש את המקום שלו, קל בהרבה לארגן את הארון ולעשות בו שימוש יעיל.

הוספת ניחוח

הארון הסגור, העמוס והמאובק עלול לצבור עם הזמן ריחות לא נעימים. ארגון הארון מחדש מביא אתו גם הזדמנות לרענן את הניחוחות שבו. יש היום מגוון תכשירים להרחקת מזיקים המספקים בישום עדין ומותאמים לארון בגדים. כך ניהנה גם מהגנה מפני עש וגם מריח נעים ורענן שישמור על האווירה בארון שלנו.

ארון בגדים צבעוני

זו הזדמנות נהדרת להכניס עוד צבע לארון ולשפר את האסתטיקה שלו. טפט דקורטיבי נעים בדוגמאות ובצבעים קיציים יכניס עוד רעננות. ניתן לשלב קולבים צבעוניים וקופסאות בצבעים שיהפכו כל שימוש בארון לחגיגה אסתטית.

פתרון למגירות

מגירות הן בהרבה מקרים נקודת תורפה בארון בגדים. מאוד מהר דברים נערמים ופשוט לא ניתן למצוא בהן כלום. כדי שהמגירות יאפשרו ארגון חכם יותר ולא יהפכו פשוט למכלים גדולים אליהם נשפך בלגן, מומלץ להיעזר בארגוניות למגירות. יש היום המון פתרונות שיעזרו לחלק את המגירה בצורה יעילה לתאים ייעודיים.