ארונות הזזה הופכים לפופולריים מתמיד, בזכות שורה ארוכה של יתרונות חשובים. לפני שתקנו ארון חדש, הכירו את כל היתרונות כך שתיהנו משביעות רצון מלאה.

גמישים וחסכוניים במקום לעומת דלתות ציר

המאפיין הברור של ארונות הזזה הינו הדלתות הנעות על גבי מסילות. בארונות הללו אין צירים ואין דלתות מן הסוג שמכונה “דלת כנף”. המשמעות היא שהם מאוד גמישים וחסכוניים במקום. לדוגמא, ניתן למקם אותם בסמוך לדלת החדר או סמוך למיטה, מבלי לחשוש שקצה הדלת של הארון יתקע במזרן או במשקוף.

היתרונות של ארונות הזזה

שלל דגמים, בגדלים ומידות שונות

יתרון נוסף של ארונות הזזה נשען על מבחר גדול של דגמים. ניתן להזמין את הארונות במידות סטנדרטיות יותר או סטנדרטיות פחות. אפשר להזמין אותם למשל בגובה של 2.4 מטרים אך הרוחב יהיה בכל מספר דלתות רצוי. למשל, ישנם ארונות בעלי שתי דלתות הזזה, שלוש דלתות הזזה או אפילו ארבע דלתות שכאלה. כך מתאימים את מידות הארון בדיוק למידות של החדר.

פתיחה וסגירה שקטים, בלי טריקות

הדלתות נעות על גבי מסילות איכותיות, משופרות באופן מיוחד. יש לכך השפעה על שלמות הארון לאורך זמן אך גם אפשרות ליהנות משקט מוחלט. אפשר לפתוח או לסגור את הדלתות ללא רחש וללא רעש. אם לא מוצא חן בעינכם הרעש של דלתות נטרקות, של ארונות רגילים, זהו הפתרון האידיאלי לבית נעים יותר.

מסילות אלומיניום

סידור פנימי שפי שנחוץ לכם

אפשר לקחת ולתכנן שני ארונות הזזה, בעלי מידות דומות, אך בעלי סידור פנימי שונה לחלוטין. כלומר, הלקוח הוא זה שבוחר בדיוק מה יתאים לו. אפשר להחליט מה יהיה הגובה של המדפים שעליהם יונחו הבגדים. ניתן להוסיף יותר מגירות או להחליט היכן ימוקמו המתלים עבור מעילים או ז’קטים. חלק מהיצרנים מציעים גם תוספות כגון מגירות מיוחדות על בסיס רשתות, תאים לגרביים או עניבות או תאים לנעליים. כשהכל יותר מסודר ומתוכנן, קל לשמור על הסדר ולמצוא כל פריט לבוש שרוצים ללא קושי.

מראה אופנתי בכל סגנון שרוצים

כל ארון הזזה מודרני מיוצר באיכות גבוהה. יחד עם זאת, ניתן לבחור מתוך שלל סגנונות, ועיצובים מבחינה חיצונית. דגמים מסוימים יהיו בעלי אופי כפרי מובהק. לעומת זאת, אחרים יהיו צבועים בצבעים בסגנון עתיק או עם שקעים וחריטות או דוגמאות בעלי אופי מודרני.

היתרון הגדול של מראה גדולה

למי שאוהב, ניתן להוסיף לארון מראות גדולות. כך הופכים את החדר להרבה יותר גדול ומאיר עיניים. כאשר דלתות הארון מצופות במראות, החדר לא רק משתקף פעמיים. כל החדר נראה עצום יותר בגודלו וגם האור מוכפל. כל זאת, בלי להשקיע הון בעיצוב פנים.

עיצובי מבוגרים ועיצובים לצעירים

בין הסגנונות הפופולריים ניתן לציין את הדגמים לחדרי הילדים. אלה ארונות בגוונים רכים או עם שילובי דמויות שילדים אוהבים. לעומת זאת, ארונות הזזה למבוגרים יהיו מתוכננים בצורה אחרת ועיצובם בוגר יותר ומיושב יותר.

מעולה לתכנון חדרי ארונות

ארון הזזה הינו פתרון מעולה לצורך תכנון חדרי ארונות. ניתן לשלב בין כמה וכמה ארונות, בגדלים שונים ובמידות תפורות היטב. זוהי דרך מודרנית ואידיאלית לאחסן את כל המלבושים של בני המשפחה, בנוחות ובחדר אחד ויחיד.