כפתרון אחסון מושלם ואלמנט עיצובי נפלא לבית שקל לשלב בחללים וסגנונות שונים, היתרונות של ארונות הזזה 4 דלתות לבית הם רבים. הם מספקים לך נוחות, סדר, יעילות וטווח רחב של אפשרויות עיצוב. אם גם לך נדרשים ארונות חדשים לבית, כדאי ללמוד על הפריט הנוח והמשתלם הזה. לקראת הרכישה אלו כמה מהנקודות שכדאי להכיר על בחירת ארונות הזזה.

אופני החלוקה בארון

הגורם מס’ 1 לארון מבולגן, הוא עומק החלל. בגדים, מצעים ופריטים אחרים נדחקים אל פינות חשובות בעומק הארון, אנחנו מתקשים למצוא דברים ולשמור על הסדר ובהדרגה הפריטים המקופלים והמסודרים שלנו הופכים לערמה. אחד היתרונות המשמעותיים ביותר בארון הזזה, הוא שהם מוכוונים יותר לרוחב ופחות לעומק. כך אנו רואים תמיד הכול מול העיניים.

כדי למקסם את יעילותם של ארונות הזזה 4 דלתות, חשוב שנקדיש מחשבה רצינית לאופן בו יחולקו החללים השונים בארון. התאמת גובה המדפים למשתמשים, הכנסת האלמנטים המתאימים לצרכים וסידור נכון שלהם בארון, יקבעו כמה הוא יהיה שימושי עבורנו. חשוב שנשאל את עצמנו שאלות כמו:

כמה מגירות נרצה ובאיזה צד?
האם אנו באמת זקוקים לשטח תלייה גדול יותר?
מי הולך להשתמש בארון, מה הצרכים שלו?

ארונות הזזה 4 דלתות איזידור

מבנה סטנדרטי של ארונות הזזה 4 דלתות

חשוב שנבחן את השטח שעומד לרשותנו בחלל אליו מיועד הארון. עם כל היתרונות שהם מביאים איתם, ארונות הזזה 4 דלתות גם ידרשו שטח מסוים. במידה והחלל קטן, הם עלולים ליצור תחושת עומס יחד עם הפריטים הנוספים בחדר. עם זאת, כפתרון אחסון רחב ידיים, זהו אחד האמצעים היעילים ביותר.

לרוב, יגיעו ארונות אלו ברוחב 2.8 מ’3.2 מ’3.6 מ’, או 4 מ’ וחשוב שנבחן איזה רוחב ישתלב בצורה הטובה ביותר בחלל שלנו. כדי לפצות על העומק, העומד על 60 ס”מ בלבד, הארונות גבוהים וידרשו חדר שתקרתו לפחות בגובה 2.4 מ’. במידה והממדים האלו מתאימים לחלל שלך, אין ספק שארונות הזזה 4 דלתות הם הפתרון האידיאלי עבורך.

שימוש נוח

כדי ליהנות מארונות בטוחים ושקטים יותר, מומלץ להבטיח כי הארון בעל מדפים המחוזקים בפרופיל אלומיניום ועם מסילת אלומיניום עם מנגנון טריקה שקטה.

אסתטיקה

אין גבול לאפשרויות העיצוביות של ארונות הזזה. ניתן להזמין אותם בגימור עץ, מראה, מתכת ואפילו הדפסים דקורטיביים. גימור עליון עם קרניז וגימור תחתון עם צוקל העשויים מאלומיניום ייצרו מראה אחיד וימנעו מלכלוך ורטיבות לחדור אל מתחת לארון.

תתרשמו מקטלוג של ארונות הזזה 4 דלתות