חלקנו גרים בדירת קבלן ממוצעת, חלקנו מתגוררים בבית פרטי או בפנטהאוז. אבל לכולנו יש מראה בבית, לעיתים אפילו יותר מאחת. הפעם לא נספר על סוגים חדשים של מראות יפהפיות או מעוצבות כשהן עומדות לבדן. הפעם נדבר על המשמעות המיוחדת במינה, שיש לשילוב שבין ארונות הזזה לבין מראה נאה. נתאר מה נותן לנו השילוב הזה ולמה הוא כל כך כדאי.

לאילו ארונות יתאים לשלב מראה

בשנים האחרונות הפכו ארונות הזזה לפופולריים מאוד הן בבתים והן בדירות. ניתן למצוא דגמים שמתאימים לחדרי הורים מהודרים וכן לחדרי ילדים מצועצעים. אפשר להזמין ארונות בני שתי דלתות או שלוש ואפילו יותר. ניתן להתאים סט שלם ומותאם, לחדר ארונות ראוי לשמו ובקיצור, אלה ארונות שהפכו לפתרון הגמיש שמתאים לכולנו. ומסתבר שכמעט לכל סוג כזה של ארון אפשר לחבר היטב מראה מוצלחת. כמובן שהמראה תהיה בעלת עיצוב נבחר אם הארון מהודר יותר או עיצוב שונה, אם הוא מיועד לחדר הילדים, אבל הפתרון הזה הולך ונעשה נפוץ.

ארונות הזזה עם דלתות מראה שלמים

איך שילוב מראה על הארון משפיע על החדר כולו

אם פעם לא מזיק להוסיף לבית עוד מראה, לא רק בפינת האיפור או בחדר הרחצה. בזכות המראות אנו יכולים בקלות להסתדר בשעות הבוקר, להתאפר, להתלבש תוך בחינת הדמות המשתקפת לפנינו וכן הלאה. אבל כאשר מתקינים מראה על ארונות הזזה משפרים לא רק את עיצוב הבית. לא רק יותר נוח ונעים להלבשה לקראת יום עבודה או יציאה לבילוי. למראה גדולה על גבי ארון יש השפעה דרמטית מאוד על החדר כולו. על החלל שסביב.

ברגע שמביטים בארונות הזזה עם מראה, מבינים מיד שכל החלל נראה הרבה יותר גדול ומרשים. אפילו אם החדר עצמו קטן יחסית, למראות ישנו אפקט מגדיל ומעצים. החדר כולו נראה כפול בגודלו. תמיד יותר נעים להימצא בחדר מרווח, שמרגיש נעים וגדול. אפילו בחדרים גדולים יחסית, המיקום הנכון של הארון יוכל להרחיב עוד יותר את האפקט. בקיצור, רק קניתם ארון חדש והינה, הרווחתם בית וחדרים שנראים יותר מהודרים וגם יותר מרווחים.

המראה שמאירה היטב את החדר

שילוב של יותר מראות בבית, על גבי הארונות, מביא לאפקט נוסף, מרהיב במיוחד. אתם אוהבים שהבית מואר ויפה? לא משנה אם אתם חובבי נורות לד או כל נורה אחרת, מראה גדולה על הארון מכפילה את כמות האור. בבוקר, הבית יותר מואר באור טבעי שמשתקף היטב. בערב, גם אורות החשמל משתקפים ונראים יותר חזקים ויותר נוצצים.

אז אם נסכם, השילוב בין ארונות עם דלתות הזזה לבין מראות הינו שילוב מנצח. הבית הופך ליותר מואר ונוצץ. הבית הופך ליותר גדול לעיניים. המראה המהודרת יכולה להעניק אופי ויופי, לכל חדר ולכל אחד. מתאים לכל גודל של ארון, בכל מקום שתרצו.

תתרשמו מקטלוג של ארונות הזזה עם מראה