הגיע הזמן להתחדש וליהנות מארונות משובחים. ארונות הזזה על בסיס 2 דלתות איכותיות, הנעות על מסילות שקטות. לא צריך צירים, לא צריך פרזולים. מגיע לכם איכות ושירות וגם מחירים נוחים. אצלנו, שביעות רצונו של הלקוח מעל לכל. אנו ערוכים לספק לכם פתרונות מעולים, ארונות טובים לכל סוג של בית, ארון לכל סוג של דירה. נוכל לעזור לכם לבחור את הארון המדהים, שישביע את רצונכם, מכל הבחינות.

מחפשים ארון באיכות גבוהה, נוח, יפה ובמחיר מצוין? לרשותכם מבחר גדול של ארונות בעלי דלתות הזזה איכותיות. אתם בוחרים איזה עיצוב ואפילו איזה גודל. אנו ערוכים לספק ארונות הזזה 2 דלתות ברוחב שיתאים, בדיוק במידות שאתם מחפשים! אילו מידות תמצאו אצלנו, קראו בשורות הבאות.

קומפקטי ונוח, בדיוק במידות הדרושות לכם

ארון הזזה הינו פתרון איכותי שניתן לרהט בעזרתו את חדר השינה, את חדרי הילדים, את חדרי ההורים. יופי של סגנונות, הכל בהתאם לעיצוב הדרוש. אצלנו, אתם בוחרים את הגודל, כך שתהיו מרוצים במיוחד לאחר הקניה. ארונות בעלי דלתות הזזה, 2 דלתות, בגובה 240 ס”מ והרוחב כטוב בעינכם. החל ברוחב קומפקטי ביותר, של 120 ס”מ וכלה ברוחב כמעט כפול, עד 200 ס”מ.

בזכות המידות של הארונות שאנו מספקים, תוכלו לחסוך הרבה מקום וליהנות מחלל הרבה יותר פנוי. הפתרון האיכותי מתאים מאוד גם לחדרים קטנים יחסית, בלי לוותר את העיצוב הנאה. לקוחותינו מרוצים מארונות בגימור מלהיב, עם המון מקום בפנים, הרבה יותר מכפי שנראה במבט ראשון. תאים מרווחים, מדפים לבגדים, פתרונות תליה, מגירות וכמובן גם מסילות שקטות ואיכותיות. פנו אלינו והיווכחו בעצמכם. צ’יק צ’ק, אחרי שתתרשמו ותזמינו, הארון יצא בדרך אליכם. התחדשו ותיהנו!

ארונות הזזה 2 דלתות איזידור

תתרשמו מקטלוג של ארונות הזזה 2 דלתות