אחד מסוגי ארונות הזזה המבוקשים, האיכותיים והיפים ביותר הינו בעל דלתות הזזה. אצלנו, תוכלו למצוא מבחר גדול של ארונות הזזה. לרשותכם, דגמים נבחרים ויפים של ארונות הזזה 3 דלתות. ארון יפה וטוב הופך את הבית למסודר, נעים ואסתטי יותר. הארון הבא שלכם, מחכה אצלנו, ולהלן תבינו מהם היתרונות והאיכויות שאנו מעמידים לרשותכם.

מגוון רחב של ארונות, מגוון רחב של יתרונות

אתם מוזמנים לפנות אלינו ותיענו בשמחה ומכל הלב. ואלה כל הסיבות לפופולריות של הארונות שלנו, שישדרגו לכם את הבית:

  • גובה – ארונות ההזזה בעלי 3 דלתות מסופקים בגובה של 240 ס”מ. זה מבטיח הרבה מקום פנוי לכל הבגדים ופריטי האופנה והאקססוריז שלכם. כדאי להתרשם!
  • שלל מידות רוחב לבחירה – חזרו הביתה עם הארון במידות הכי נכונות. תוכלו להזמין ארון הזזה עם 3 דלתות, החל מרוחב של 210 ס”מ וכלה ברוחב של 300 ס”מ. כלומר, בול במידות הרצויות והנוחות לכם.
  • מסילות איכותיות ושקטות – בארונות שלנו, תראו איכות גבוהה של גימור וגם מסילות שקטות ומשובחות. שווה ביותר.
  • חומר גלם משובחים – אנו מקפידים לספק ארונות הזזה בשלל גדלים, וכולם מורכבים מחומרי גלם משובחים. טיב חומרי הגלם משפיע על שביעות רצונו של הלקוח וזהו היבט שחשוב לנו ביותר.
  • עיצובים נאים – הארונות שאנו מביאים אליכם מצטיינים בעיצובים נאים, שיעשו לכם נעים בלב וכיף בבית. אנו חיים את השוק ומכירים היטב את הטרנדים והאופנות הנוכחיות של עיצוב הבית. ארון יפה הופך את כל הבית ליותר יפה.
  • חסכוני במקום – סוג של זה ארון מאוד פופולרי ומבוקש, שכן הוא חסכוני עד מאוד במקום. כשאין דלת בעלת צירים, החדר פנוי ולא מרגיש עמוס ודחוס. נוח מאוד, ארון בעל מסילות!
ארונות הזזה 3 דלתות איזידור

תתרשמו מקטלוג של ארונות הזזה 3 דלתות